Kiedy jechać do Orange Walk?

Kiedy jechać do Orange Walk? Tutaj znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć decyzje:

  • Najlepsze miesiące pod względem pogody w Orange Walk to Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Lipiec, Sierpień i Listopad
  • Średnio, najcieplejszymi miesiącami są Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik i Listopad
  • Najbardziej mokre miesiące to Czerwiec, Lipiec, Wrzesień i Październik

Aby uzyskać pełne informacje o pogodzie i klimacie w Orange Walk w konkretnym miesiącu, Kliknij na odpowiednią linię poniżej:

Miesiąc
Styczeń 72°F/83°F
45%
Luty 72°F/85°F
33%
Marzec 74°F/86°F
24%
Kwiecień 77°F/90°F
23%
Maj 79°F/90°F
41%
Czerwiec 81°F/90°F
64%
Lipiec 81°F/90°F
53%
Sierpień 79°F/92°F
63%
Wrzesień 79°F/90°F
71%
Październik 77°F/88°F
61%
Listopad 74°F/86°F
47%
Grudzień 72°F/85°F
46%

Pogoda i klimat w Orange Walk

  • Pomiędzy styczeń a maj klimat jest przepiękny. Rekordową temperatura w tym miesiącu jest 97°F i możeszsię spodziewać 5in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
  • W czerwiec klimat jest znośny. Na przykład 90°F jest maksymalna temperatura w czerwiec a, w czerwiec, oczekuję się 19 dni opadów.
  • Od lipiec do sierpień klimat jest przepiękny. Na przykład 92°F jest maksymalna temperatura w sierpień a, w sierpień, oczekuję się 20 dni opadów.
  • W wrzesień klimat jest może być. W porze obiadowej temperatura wynosi średnio 88°F a deszcz pada mniej więcej71% czasu w wrzesień.
  • Od październik do grudzień klimat jest przepiękny. Wczesnym wieczorem, średnia temperatura to 81°F a, w grudzień, oczekuję się 14 dni opadów.


Tablica: Temperatura i opady w Orange Walk

Poniższa tablica pokazuje sezonowe warunku dla miasta Orange Walk: minimalną i maksymalna temperaturę i łączną liczbę przewidywanych opadów atmosferycznych dla każdego miesiąca w roku.


Belize: lot w najlepszej cenie!


Ładowanie lotów w trakcie. Prosimy czekać.

Znajdź lot do Belize:


Mapa Belize

Orange Walk pojawia się na mapie poniżej z niebieska ikonką. Inne miasta lub lokalizacje w Belize pokazują się na mapie z czarną ikonką. Najedź kursorem po więcej informacji o klimacie.

Chargement en cours
Legenda: Orange Walk Inne lokacje

Rekomendowane dla Pani/Pana:

Inne miasta i pobliskie miejsca w pobliżu Orange Walk

Zmień jednostki