Ibiza: Pogoda, Najlepszy czas na wyjazd, Dokąd wyjechać?

Odkryj najbardziej korzystny moment do pojechania Ibiza w sezonowych normach w wielu miejscach jak Sant Jordi de ses Salines lub Cala de Sant Vicent na tej stronie.

Kiedy jechać do Baleary?

Kiedy jechać do Ibiza?

Kiedy jechać do Ibiza? Tutaj znajdziesz dodatkowe informacje które pomogą ci w podjęciu decyzji

  • W Ibiza, pogoda jest dobra na terenie całego kraju, w miesiącach Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
  • Najlepsze miesiące na wyjazd do miasta Santa Eulària des Riu to Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
  • Średnio, najcieplejszymi miesiącami w mieście Santa Eulària des Riu są Lipiec, Sierpień i Wrzesień, najzimniejszymi miesiącami są Styczeń, Luty i Marzec
  • Najbardziej deszczowe opady w tym mieście to Wrzesień, Listopad i Grudzień
  • Miasta z najlepszym klimatem to Santa Eulària des Riu, Portinatx, San Miguel de Balansat, Sant Antoni de Portmany, Sant Josep de sa Talaia, Santa Gertrudis de Fruitera, Cala de Sant Vicent, Cala Gració, Cala Llenya, Cala Llonga, Es Canar, Es Cubells, Es Figueral, Sant Carles de Peralta, Sant Joan de Labritja i Sant Jordi de ses Salines, czyli z dobra pogodą przez przynajmniej 9 miesięcy w roku
  • Sierpień jest miesiącem najlepszym na pływanie w mieście Sant Josep de sa Talaia

Po informacje o klimacie i pogodzie w każdym mieście w Ibiza dla konkretnego miesiąca kliknij na odpowiednią linię poniżej:

Miesiąc Nasza opinia Zobacz Szczegóły
znośna Ibiza w styczeń
znośna Ibiza w luty
znośna Ibiza w marzec
dobra Ibiza w kwiecień
dobra Ibiza w maj
idealna Ibiza w czerwiec
dobra Ibiza w lipiec
dobra Ibiza w sierpień
dobra Ibiza w wrzesień
dobra Ibiza w październik
dobra Ibiza w listopad
dobra Ibiza w grudzień

Kiedy jechać do Ibiza według miast

Santa Eulària des Riu

Kiedy jechać do Santa Eulària des Riu

Najlepsze miesiące na wyjazd do Santa Eulària des Riu to kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień.

Portinatx

Kiedy jechać do Portinatx

Najlepsze miesiące na wyjazd do Portinatx to kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień.

San Miguel de Balansat

Kiedy jechać do San Miguel de Balansat

Najlepsze miesiące na wyjazd do San Miguel de Balansat to kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień.

Sant Antoni de Portmany

Kiedy jechać do Sant Antoni de Portmany

Najlepsze miesiące na wyjazd do Sant Antoni de Portmany to kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień.

Sant Josep de sa Talaia

Kiedy jechać do Sant Josep de sa Talaia

Najlepsze miesiące na wyjazd do Sant Josep de sa Talaia to kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień.


Klimat i Pogoda w Ibiza

Ta treść będzie niedługo dostępna.

Ibiza : Ibiza, Spain


Temperatura i opady w Ibiza

Na tych grafikach 3 prezentujemy ewolucje temperatur w Ibiza i opady deszczu miesiąc po miesiącu w Santa Eulària des Riu, Portinatx, San Miguel de Balansat, Sant Antoni de Portmany i Sant Josep de sa Talaia, także miesięczna temperatura morza w miastach wybrzeżnych..


Mapa Ibiza

Najedź kursorem na miasta, aby uzyskać informacje o pogodzie.

miasta w Ibiza

O kraju Ibiza

Co robić w Ibiza?

Plaża / Pływanie

Natura i wieś

Kultura i dziedzictwo

Sport

Podróż z rodzina

Rzemieślnictwo / zakupy

Gastronomia

Zycie nocne


Czy informacje o pogodzie dotyczące Ibiza są rzetelne?

Dane klimatyczne dla Ibiza są zbierane codziennie od stycznia 2009. Analiza tych danych meteorologicznych dotyczących Ibiza pozwala nam osadzić średnie każdego miesiąca w Santa Eulària des Riu, Portinatx, San Miguel de Balansat, Sant Antoni de Portmany, Sant Josep de sa Talaia, Santa Gertrudis de Fruitera, Cala de Sant Vicent, Cala Gració, i 8 Inne miasta.

Czyli tak: te dane sa rzetelne za wyjatkiem sytuacji chwilowych zaklocen klimatu w regionie.

Zmień jednostki