Kiedy jechać do Lobamba

Kiedy jechać do Lobamba? Tutaj znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć decyzje:

 • Najlepsze miesiące pod względem pogody w Lobamba to: Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
 • Średnio, najcieplejszymi miesiącami są Styczeń, Luty, Marzec, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
 • Najzimniejsze miesiące to Czerwiec i Lipiec
 • Najbardziej mokre miesiące to Styczeń, Luty i Grudzień


Pogoda w Lobamba w poszczególnych miesiącach

Aby uzyskać wszystkie informacje na temat klimatu i pogody w Lobamba dla określonego miesiąca, przewiń w dół poniżej tabeli i wybierz miesiąc z zakładek.

Miesiąc
Styczeń 70°F/83°F
8.7in
Luty 70°F/83°F
7.1in
Marzec 68°F/83°F
5.4in
Kwiecień 65°F/77°F
2.8in
Maj 61°F/77°F
0.7in
Czerwiec 56°F/74°F
0.6in
Lipiec 56°F/72°F
0.5in
Sierpień 59°F/77°F
0.9in
Wrzesień 65°F/81°F
1.6in
Październik 67°F/81°F
4.8in
Listopad 68°F/83°F
5.4in
Grudzień 72°F/85°F
8.1in

Szczegóły pogody miesiąc po miesiącu w Lobamba
Pogoda i klimat w Lobamba

Lobamba cieszy się subtropikalnym klimatem wysokogórskim (z suchą zimą) według klasyfikacji klimatów Köppena-Geigera. Maksymalna temperatura w Lobamba wynosi średnio 79°F w ciągu roku (od 72°F w lipcu do 85°F w grudniu). Opady deszczu wynoszą 46.3in przez cały rok, najmniej 0.5in w lipcu i najwięcej 8.7in w styczniu.
 • Pomiędzy styczeń a luty klimat jest nie jest najlepszy, ale może być. Wczesnym wieczorem, średnia temperatura to 70°F i możeszsię spodziewać 7.1in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
 • Pomiędzy marzec a kwiecień klimat jest korzystny. Termometr podnosi się do 77°F°C i możeszsię spodziewać 2.8in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
 • W maj klimat jest bardzo dobry. Na przykład 77°F jest maksymalna temperatura w maj.
 • Od czerwiec do lipiec klimat jest przepiękny. W porze obiadowej temperatura wynosi średnio 72°F a deszcze pada 0.5in co miesiąc.
 • Od sierpień do wrzesień klimat jest idealny. Wczesnym wieczorem, średnia temperatura to 65°F a deszcz pada w wrzesień mniej więcej1.6in.
 • Pomiędzy październik a listopad klimat jest korzystny. Średnio, rano temperaturawynosi 68°F a, w listopad, oczekuję się 8 dni opadów.
 • W grudzień klimat jest w porządku. Wczesnym wieczorem, średnia temperatura to 70°F a, w grudzień, oczekuję się 12 dni opadów.


Wykresy: Temperatura i opady w Lobamba

Poniższe grafiki pokazują następujące średnie sezonowe w Lobamba: minimalna i maksymalna temperatura powietrza, ryzyko i wielkość opadów w miesiącu, średnie dzienne nasłonecznienie, poziom wilgotności względnej powietrza w poszczególnych miesiącach w roku.

Temperatura na zewnątrz

Zjawiska Atmosferyczne (opady)

Codzienne godziny słońca

WilgotnośćLobamba: Inne miasta i pobliskie miejsca

Kiedy jechać do Suazi (Eswatini)?

Chargement en cours
Legenda: Lobamba Inne lokacje

Zmień jednostki