Kiedy jechać do Bodrum

Kiedy jechać do Bodrum? Tutaj znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć decyzje:

 • Najlepsze miesiące pod względem pogody w Bodrum to: Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
 • Średnio, najcieplejszymi miesiącami są Lipiec, Sierpień i Wrzesień
 • Bodrum ma suche okresy w Lipiec i Sierpień
 • Najzimniejsze miesiące to Styczeń i Luty
 • Styczeń jest najbardziej deszczowy
 • Najlepsze miesiące na pływanie to Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień i Październik


Pogoda w Bodrum w poszczególnych miesiącach

Infografika najlepszych okresów na wizytę w Bodrum
Infografika najlepszych okresów na wizytę w Bodrum ©gdzie-i-kiedy.pl

Szczegóły pogody w Bodrum miesiąc po miesiącu

Aby uzyskać wszystkie informacje na temat klimatu i pogody w Bodrum dla określonego miesiąca, kliknij odpowiedni link poniżej:

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad GrudzieńPogoda i klimat w Bodrum

Bodrum cieszy się klimatem śródziemnomorskim z gorącym latem według klasyfikacji klimatów Köppena-Geigera. Maksymalna temperatura w Bodrum wynosi średnio 72°F w ciągu roku (od 58°F w styczniu do 86°F w sierpniu). Opady deszczu wynoszą 42.1in przez cały rok, najmniej 0.1in w sierpniu i najwięcej 10.3in w styczniu.
 • Pomiędzy styczeń a marzec klimat jest może być. Temperatura podnosi się do 61°F i możeszsię spodziewać 4.2in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
 • W kwiecień klimat jest dobry. Rekordową temperatura w tym miesiącu jest 79°F a, w kwiecień, oczekuję się 3 dni opadów.
 • Od maj do czerwiec klimat jest idealny. Temperatura podnosi się do 81°F i możeszsię spodziewać 0.7in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
 • Pomiędzy lipiec a sierpień klimat jest dobry. Rekordową temperatura w tym miesiącu jest 97°F a deszcz pada w sierpień mniej więcej0.1in.
 • Od wrzesień do październik klimat jest idealny. Średnio, rano temperaturawynosi 70°F a deszcze pada 3.8in co miesiąc.
 • Od listopad do grudzień klimat jest dobry. Temperatura podnosi się do 61°F i możeszsię spodziewać 7.4in opadów/miesiąc podczas tego okresu.

Bodrum : Bodrum
Wykresy: Temperatura i opady w Bodrum

Poniższe grafiki pokazują następujące średnie sezonowe w Bodrum: minimalna i maksymalna temperatura powietrza, ryzyko i wielkość opadów w miesiącu, średnie dzienne nasłonecznienie, temperatura morza, poziom wilgotności względnej powietrza w poszczególnych miesiącach w roku.

Temperatura na zewnątrz

Zjawiska Atmosferyczne (opady)

Codzienne godziny słońca

Temperatura morza

Wilgotność


Napływ turystów i sezony turystyczne w Bodrum

Dowiedz się, kiedy jest wysoki sezon turystyczny w Bodrum (a zatem okres, w którym napływ turystów jest największy), a kiedy jest niski sezon turystyczny, korzystając z naszych danych i grafik.

Sezony turystyczne w Bodrum

 • Bardzo niski sezon turystyczny w Bodrum
  Miesiące o najmniejszej liczbie turystów to: Styczeń, Luty, Marzec i Listopad.
 • Niski sezon turystyczny w Bodrum
  Miesiące, w których napływ turystów jest niski to: Kwiecień, Maj i Grudzień.
 • Wysoki sezon turystyczny w Bodrum
  Napływ turystów w Bodrum jest wysoki w Czerwiec, Wrzesień i Październik.
 • Bardzo wysoki sezon turystyczny w Bodrum
  Największy napływ turystów w Bodrum przypada na: Lipiec i Sierpień.

Wykres: wskaźnik napływu turystów w Bodrum w poszczególnych miesiącachNajlepszy okres na pobyt w Bodrum w niskich cenach

Średnia cena hoteli w Bodrum miesiąc po miesiącu

Ogólnie rzecz biorąc, najtańszym miesiącem pod względem ceny za nocleg w pokoju hotelowym w Bodrum jest Grudzień. Więc to dobry czas, aby podróżując, zaoszczędzić pieniądze! Natomiast Lipiec jest statystycznie najdroższym miesiącem w roku w branży hotelarskiej.

Zarezerwuj pokój w hotelu w najlepszej cenie

Średnia cena lotów do Bodrum

Cena lotu w obie strony Warszawa - Bodrum jest średnio niższa w przypadku wylotu w kwietniu (średnio 1276 zł): to najlepszy okres dla podróżujących z ograniczonym budżetem. Z drugiej strony wyjeżdżając w sierpniu, ryzykujesz, że cena biletu lotniczego do Bodrum będzie o 784 zł wyższa.

Znajdź lot w najlepszej cenie Ceny lotów do Bodrum

Średnia cena wynajmu samochodu w Bodrum

Wypożyczenie samochodu w Bodrum kosztuje średnio 112 zł za dobę. Cena ta waha się o 103 zł w zależności od miesiąca. Tak więc w marcu wynajem samochodu na 24 godziny kosztuje średnio 78 zł, to najlepszy czas na zaoszczędzenie pieniędzy! Zaś w sierpniu ta średnia cena wynosi 180 zł.

Wynajmij samochód w najlepszej cenie


Bodrum: Inne miasta i pobliskie miejsca

Kiedy jechać do Turcji?

Chargement en cours
Legenda: Bodrum Inne lokacje

Zmień jednostki