Kiedy jechać do Kilifi

Kiedy jechać do Kilifi? Tutaj znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć decyzje:

 • Najlepsze miesiące pod względem pogody w Kilifi to: Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik i Listopad
 • Średnio, najcieplejszymi miesiącami są Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
 • Najbardziej mokre miesiące to Maj i Grudzień
 • Najlepsze miesiące na pływanie to Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Październik, Listopad i Grudzień


Pogoda w Kilifi w poszczególnych miesiącach

Aby uzyskać wszystkie informacje na temat klimatu i pogody w Kilifi dla określonego miesiąca, przewiń w dół poniżej tabeli i wybierz miesiąc z zakładek.

Miesiąc
Styczeń 79°F/88°F
2.3in
Luty 79°F/88°F
1.5in
Marzec 81°F/88°F
3.5in
Kwiecień 81°F/88°F
5.4in
Maj 79°F/86°F
7.7in
Czerwiec 76°F/83°F
2.4in
Lipiec 74°F/81°F
2.4in
Sierpień 74°F/83°F
2.2in
Wrzesień 76°F/83°F
2.4in
Październik 77°F/85°F
5.4in
Listopad 79°F/86°F
5.6in
Grudzień 79°F/88°F
7.6in

Szczegóły pogody miesiąc po miesiącu w Kilifi
Pogoda i klimat w Kilifi

Kilifi cieszy się klimatem tropikalnym sawanny (z bardzo suchym latem) według klasyfikacji klimatów Köppena-Geigera. Maksymalna temperatura w Kilifi wynosi średnio 86°F w ciągu roku (od 81°F w lipcu do 88°F w marcu). Opady deszczu wynoszą 48.3in przez cały rok, najmniej 1.5in w lutym i najwięcej 7.7in w maju.
 • Pomiędzy styczeń a luty klimat jest w porządku. Na przykład 88°F jest maksymalna temperatura w luty a, w luty, oczekuję się 2 dni opadów.
 • Od marzec do kwiecień klimat jest niekorzystny. Termometr podnosi się do 88°F°C a deszcz pada mniej więcej27% czasu w kwiecień.
 • W maj klimat jest jest w porządku. Rekordową temperatura w tym miesiącu jest 88°F a deszcz pada w maj mniej więcej7.7in.
 • Pomiędzy czerwiec a lipiec klimat jest dobry. Termometr podnosi się do 81°F°C a deszcz pada w lipiec mniej więcej2.4in.
 • Od sierpień do październik klimat jest nie jest najlepszy, ale może być. W porze obiadowej temperatura wynosi średnio 85°F a, w październik, oczekuję się 6 dni opadów.
 • Pomiędzy listopad a grudzień klimat nie jest dobry. Na przykład 88°F jest maksymalna temperatura w grudzień a deszcze pada 7.6in co miesiąc.Wykresy: Temperatura i opady w Kilifi

Poniższe grafiki pokazują następujące średnie sezonowe w Kilifi: minimalna i maksymalna temperatura powietrza, ryzyko i wielkość opadów w miesiącu, średnie dzienne nasłonecznienie, temperatura morza, poziom wilgotności względnej powietrza w poszczególnych miesiącach w roku.

Temperatura na zewnątrz

Zjawiska Atmosferyczne (opady)

Codzienne godziny słońca

Temperatura morza

Wilgotność


Napływ turystów i sezony turystyczne w Kilifi

Dowiedz się, kiedy jest wysoki sezon turystyczny w Kilifi (a zatem okres, w którym napływ turystów jest największy), a kiedy jest niski sezon turystyczny, korzystając z naszych danych i grafik.

Sezony turystyczne w Kilifi

 • Bardzo niski sezon turystyczny w Kilifi
  Miesiące o najmniejszej liczbie turystów to: Marzec, Maj, Czerwiec i Listopad.
 • Niski sezon turystyczny w Kilifi
  Miesiące, w których napływ turystów jest niski to: Styczeń, Kwiecień i Październik.
 • Wysoki sezon turystyczny w Kilifi
  Napływ turystów w Kilifi jest wysoki w Luty, Lipiec, Sierpień i Wrzesień.
 • Bardzo wysoki sezon turystyczny w Kilifi
  Największy napływ turystów w Kilifi przypada na: Grudzień.

Wykres: wskaźnik napływu turystów w Kilifi w poszczególnych miesiącachNajlepszy okres na pobyt w Kilifi w niskich cenach

Średnia cena hoteli w Kilifi miesiąc po miesiącu

Ogólnie rzecz biorąc, najtańszym miesiącem pod względem ceny za nocleg w pokoju hotelowym w Kilifi jest Kwiecień. Więc to dobry czas, aby podróżując, zaoszczędzić pieniądze! Natomiast Sierpień jest statystycznie najdroższym miesiącem w roku w branży hotelarskiej.

Zarezerwuj pokój w hotelu w najlepszej cenie


Kilifi: Inne miasta i pobliskie miejsca

Kiedy jechać do Kenii?

Chargement en cours
Legenda: Kilifi Inne lokacje

Zmień jednostki