Kiedy jechać do Khouribga

Kiedy jechać do Khouribga? Tutaj znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć decyzje:

 • Najlepsze miesiące pod względem pogody w Khouribga to: Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
 • Średnio, najcieplejszymi miesiącami są Lipiec i Sierpień
 • Lipiec jest najbardziej suchym miesiącem
 • Najzimniejsze miesiące to Styczeń i Luty
 • Najbardziej mokre miesiące to Luty i Marzec


Pogoda w Khouribga w poszczególnych miesiącach

Infografika najlepszych okresów na wizytę w Khouribga
Infografika najlepszych okresów na wizytę w Khouribga ©gdzie-i-kiedy.pl

Szczegóły pogody w Khouribga miesiąc po miesiącu

Aby uzyskać wszystkie informacje na temat klimatu i pogody w Khouribga dla określonego miesiąca, kliknij odpowiedni link poniżej:

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad GrudzieńPogoda i klimat w Khouribga

Khouribga cieszy się klimatem śródziemnomorskim z gorącym latem według klasyfikacji klimatów Köppena-Geigera. Maksymalna temperatura w Khouribga wynosi średnio 79°F w ciągu roku (od 63°F w styczniu do 99°F w sierpniu). Opady deszczu wynoszą 25.7in przez cały rok, najmniej 0.2in w lipcu i najwięcej 4.3in w marcu.
 • Pomiędzy styczeń a kwiecień klimat jest przepiękny. Wczesnym wieczorem, średnia temperatura to 68°F a deszcz pada w kwiecień mniej więcej2.5in.
 • Od maj do czerwiec klimat jest bardzo dobry. Średnio, rano temperaturawynosi 67°F a deszcz pada mniej więcej2% czasu w czerwiec.
 • Pomiędzy lipiec a sierpień klimat jest dobry. W porze obiadowej temperatura wynosi średnio 97°F a, w sierpień, oczekuję się 1 dni opadów.
 • Pomiędzy wrzesień a październik klimat jest bardzo dobry. Wczesnym wieczorem, średnia temperatura to 76°F a deszcz pada mniej więcej7% czasu w październik.
 • Od listopad do grudzień klimat jest przepiękny. W porze obiadowej temperatura wynosi średnio 65°F i możeszsię spodziewać 2.4in opadów/miesiąc podczas tego okresu.

Khouribga :
Wykresy: Temperatura i opady w Khouribga

Poniższe grafiki pokazują następujące średnie sezonowe w Khouribga: minimalna i maksymalna temperatura powietrza, ryzyko i wielkość opadów w miesiącu, średnie dzienne nasłonecznienie, poziom wilgotności względnej powietrza w poszczególnych miesiącach w roku.

Temperatura na zewnątrz

Zjawiska Atmosferyczne (opady)

Codzienne godziny słońca

Wilgotność


Napływ turystów i sezony turystyczne w Khouribga

Dowiedz się, kiedy jest wysoki sezon turystyczny w Khouribga (a zatem okres, w którym napływ turystów jest największy), a kiedy jest niski sezon turystyczny, korzystając z naszych danych i grafik.

Sezony turystyczne w Khouribga

 • Bardzo niski sezon turystyczny w Khouribga
  Miesiące o najmniejszej liczbie turystów to: Styczeń, Luty i Marzec.
 • Niski sezon turystyczny w Khouribga
  Miesiące, w których napływ turystów jest niski to: Kwiecień, Czerwiec, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień.
 • Wysoki sezon turystyczny w Khouribga
  Napływ turystów w Khouribga jest wysoki w Maj i Lipiec.
 • Bardzo wysoki sezon turystyczny w Khouribga
  Największy napływ turystów w Khouribga przypada na: Sierpień.

Wykres: wskaźnik napływu turystów w Khouribga w poszczególnych miesiącachNajlepszy okres na pobyt w Khouribga w niskich cenach

Średnia cena hoteli w Khouribga miesiąc po miesiącu

Ogólnie rzecz biorąc, najtańszym miesiącem pod względem ceny za nocleg w pokoju hotelowym w Khouribga jest Marzec. Więc to dobry czas, aby podróżując, zaoszczędzić pieniądze! Natomiast Lipiec jest statystycznie najdroższym miesiącem w roku w branży hotelarskiej.

Zarezerwuj pokój w hotelu w najlepszej cenie


Khouribga: Inne miasta i pobliskie miejsca

Kiedy jechać do Maroka?

Chargement en cours
Legenda: Khouribga Inne lokacje

Zmień jednostki