Izrael: Pogoda, Najlepszy czas na wyjazd, Dokąd wyjechać?

Znajdź najlepszy moment do pojechania Izrael w przeciętnych warunkach klimatycznych w wielu miejscach jak Safed lub Beersheba tutaj.

Kiedy jechać do Bliski Wschód?

Kiedy jechać do Izrael?

Kiedy jechać do Izrael? Tutaj znajdziesz dodatkowe informacje które pomogą ci w podjęciu decyzji

  • W Izrael, pogoda jest dobra na terenie całego kraju, w miesiącach Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
  • Najlepsze miesiące na wyjazd do miasta Jerozolima to Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
  • Średnio, najcieplejszymi miesiącami w mieście Jerozolima są Czerwiec, Lipiec, Sierpień i Wrzesień, a najzimniejszym miesiącem w roku jest Styczeń
  • Najbardziej deszczowe opady w tym mieście to Styczeń i Luty
  • Miasta z najlepszym klimatem to Jerozolima, Ejlat, Tel Aviv, Akr, Haifa, Jezioro Tyberiadzkie, Nazaret, Ariel, Ashdod, Ashqelon, Bat Yam, Beersheba, Bet She'an, Bet Szemesz, Dimona, Hadera, Herzliya, Jaffa, Karmi'el, Mitzpe Ramon, Modiin Ilit, Nahariya, Netanya, Netivot, Qiryat Gat, Qiryat Yam, Rehovot, Safed, Shelomi, Tiberias, Tirat Karmel (Park Narodowy Karmel Mountain) i Yeroham, czyli z dobra pogodą przez przynajmniej 11 miesięcy w roku
  • najlepsze miesiące do pływania w mieście Tel Aviv to Lipiec, Sierpień, Wrzesień i Październik

Po informacje o klimacie i pogodzie w każdym mieście w Izrael dla konkretnego miesiąca kliknij na odpowiednią linię poniżej:

Miesiąc Nasza opinia Zobacz Szczegóły
znośna do dobra* Izrael w styczeń
dobra Izrael w luty
dobra do idealna* Izrael w marzec
idealna Izrael w kwiecień
idealna Izrael w maj
dobra do idealna* Izrael w czerwiec
znośna do idealna* Izrael w lipiec
znośna do idealna* Izrael w sierpień
dobra do idealna* Izrael w wrzesień
idealna Izrael w październik
dobra do idealna* Izrael w listopad
dobra Izrael w grudzień

Kiedy jechać do Izrael według miast

Jerozolima

Kiedy jechać do Jerozolima

Najlepsze miesiące na wyjazd do Jerozolima to luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień.

Ejlat

Kiedy jechać do Ejlat

Najlepsze miesiące na wyjazd do Ejlat to styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień.

Tel Aviv

Kiedy jechać do Tel Aviv

Najlepsze miesiące na wyjazd do Tel Aviv to styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień.

Akr

Kiedy jechać do Akr

Najlepsze miesiące na wyjazd do Akr to styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień.

Haifa

Kiedy jechać do Haifa

Najlepsze miesiące na wyjazd do Haifa to styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad i grudzień.


Klimat i Pogoda w Izrael

Ta treść będzie niedługo dostępna.

Izrael : Tabgha


Temperatura i opady w Izrael

Na tych grafikach 3 prezentujemy ewolucje temperatur w Izrael i opady deszczu miesiąc po miesiącu w Jerozolima, Ejlat, Tel Aviv, Akr i Haifa, także miesięczna temperatura morza w miastach wybrzeżnych..


Mapa Izrael

Najedź kursorem na miasta, aby uzyskać informacje o pogodzie.

miasta w Izrael

O kraju Izrael

Co robić w Izrael?

Plaża / Pływanie

Natura i wieś

Kultura i dziedzictwo

Sport

Podróż z rodzina

Rzemieślnictwo / zakupy

Gastronomia

Zycie nocne


Czy informacje o pogodzie dotyczące Izrael są rzetelne?

Dane klimatyczne dla Izrael są zbierane codziennie od stycznia 2009. Analiza tych danych meteorologicznych dotyczących Izrael pozwala nam osadzić średnie każdego miesiąca w Jerozolima, Ejlat, Tel Aviv, Akr, Haifa, Jezioro Tyberiadzkie, Massada, Nazaret, i 25 Inne miasta.

Czyli tak: te dane sa rzetelne za wyjatkiem sytuacji chwilowych zaklocen klimatu w regionie.

Zmień jednostki