Kiedy jechać do Rote Island?

Kiedy jechać do Rote Island? Tutaj znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć decyzje:

  • Najlepsze miesiące pod względem pogody w Rote Island to Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
  • Średnio, najcieplejszymi miesiącami są Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
  • Sierpień jest najbardziej suchym miesiącem
  • Styczeń jest najbardziej deszczowy

Aby uzyskać pełne informacje o pogodzie i klimacie w Rote Island w konkretnym miesiącu, Kliknij na odpowiednią linię poniżej:

Miesiąc
Styczeń 85°F/90°F
73%
Luty 85°F/90°F
60%
Marzec 85°F/90°F
55%
Kwiecień 85°F/90°F
38%
Maj 85°F/88°F
23%
Czerwiec 83°F/86°F
7%
Lipiec 81°F/86°F
7%
Sierpień 81°F/85°F
2%
Wrzesień 81°F/86°F
7%
Październik 85°F/88°F
9%
Listopad 86°F/90°F
22%
Grudzień 86°F/90°F
55%

Pogoda i klimat w Rote Island

  • Pomiędzy styczeń a maj klimat jest może być. Na przykład 88°F jest maksymalna temperatura w maj i możeszsię spodziewać 2.8in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
  • Od czerwiec do lipiec klimat jest korzystny. Temperatura podnosi się do 86°F i możeszsię spodziewać 0.7in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
  • W sierpień klimat jest bardzo dobry. Na przykład 85°F jest maksymalna temperatura w sierpień a deszcze pada 0.2in co miesiąc.
  • W wrzesień klimat jest dobry. W porze obiadowej temperatura wynosi średnio 85°F a, w wrzesień, oczekuję się 2 dni opadów.
  • W październik klimat jest nie jest najlepszy, ale może być. Termometr podnosi się do 88°F°C a, w październik, oczekuję się 3 dni opadów.
  • Pomiędzy listopad a grudzień klimat jest niekorzystny. W porze obiadowej temperatura wynosi średnio 90°F a deszcze pada 7in co miesiąc.


Tablica: Temperatura i opady w Rote Island

Poniższa tablica pokazuje sezonowe warunku dla miasta Rote Island: minimalną i maksymalna temperaturę i łączną liczbę przewidywanych opadów atmosferycznych dla każdego miesiąca w roku.


Indonezja: lot w najlepszej cenie!


Ładowanie lotów w trakcie. Prosimy czekać.

Znajdź lot do Indonezja:


Mapa Indonezja

Rote Island pojawia się na mapie poniżej z niebieska ikonką. Inne miasta lub lokalizacje w Indonezja pokazują się na mapie z czarną ikonką. Najedź kursorem po więcej informacji o klimacie.

Chargement en cours
Legenda: Rote Island Inne lokacje

Rekomendowane dla Pani/Pana:

Inne miasta i pobliskie miejsca w pobliżu Rote Island

Główne miasta w Indonezja

Zobacz pełną listę miast

Zmień jednostki