Kiedy jechać na wyspę Bawe

Kiedy jechać na wyspę Bawe? Tutaj znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć decyzje:

  • Najlepsze miesiące pod względem pogody na wyspie Bawe to: Styczeń, Luty, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik i Listopad
  • Średnio, najcieplejszymi miesiącami są Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
  • Kwiecień jest najbardziej deszczowy
  • Najlepsze miesiące na pływanie to Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień


Pogoda na wyspie Bawe w poszczególnych miesiącach

Aby uzyskać wszystkie informacje na temat klimatu i pogody na wyspie Bawe dla określonego miesiąca, przewiń w dół poniżej tabeli i wybierz miesiąc z zakładek.

Miesiąc
Styczeń 81°F/86°F
5in
Luty 81°F/86°F
3.5in
Marzec 83°F/88°F
10.4in
Kwiecień 81°F/86°F
23.7in
Maj 79°F/85°F
17.1in
Czerwiec 77°F/83°F
4.1in
Lipiec 76°F/81°F
3.4in
Sierpień 76°F/81°F
3.2in
Wrzesień 76°F/83°F
3in
Październik 77°F/85°F
5.6in
Listopad 79°F/86°F
8.5in
Grudzień 81°F/86°F
8.7in

Szczegóły pogody miesiąc po miesiącu na wyspie Bawe
Pogoda i klimat na wyspie Bawe

Bawe Island cieszy się klimatem tropikalnym monsunowym według klasyfikacji klimatów Köppena-Geigera. Maksymalna temperatura na wyspie Bawe wynosi średnio 85°F w ciągu roku (od 81°F w lipcu do 88°F w marcu). Opady deszczu wynoszą 96in przez cały rok, najmniej 3in w wrześniu i najwięcej 23.7in w kwietniu.
  • W styczeń klimat jest nie jest najlepszy, ale może być. Rekordową temperatura w tym miesiącu jest 94°F a deszcz pada w styczeń mniej więcej5in.
  • Pomiędzy luty a marzec klimat nie jest dobry. W porze obiadowej temperatura wynosi średnio 86°F a deszcz pada w marzec mniej więcej10.4in.
  • Pomiędzy kwiecień a maj klimat jest może być. W porze obiadowej temperatura wynosi średnio 83°F a deszcz pada mniej więcej60% czasu w maj.
  • Od czerwiec do lipiec klimat jest korzystny. Rekordową temperatura w tym miesiącu jest 85°F a deszcz pada w lipiec mniej więcej3.4in.
  • Pomiędzy sierpień a listopad klimat jest nie jest najlepszy, ale może być. Termometr podnosi się do 86°F°C a deszcz pada w listopad mniej więcej8.5in.
  • W grudzień klimat nie jest dobry. Rekordową temperatura w tym miesiącu jest 92°F a deszcz pada mniej więcej45% czasu w grudzień.

Bawe Island : L'île de Bawe
Wykresy: Temperatura i opady na wyspie Bawe

Poniższe grafiki pokazują następujące średnie sezonowe na wyspie Bawe: minimalna i maksymalna temperatura powietrza, ryzyko i wielkość opadów w miesiącu, średnie dzienne nasłonecznienie, temperatura morza, poziom wilgotności względnej powietrza w poszczególnych miesiącach w roku.

Temperatura na zewnątrz

Zjawiska Atmosferyczne (opady)

Codzienne godziny słońca

Temperatura morza

WilgotnośćNajlepszy okres na pobyt na wyspie Bawe w niskich cenach

Średnia cena hoteli na wyspie Bawe miesiąc po miesiącu

Ogólnie rzecz biorąc, najtańszym miesiącem pod względem ceny za nocleg w pokoju hotelowym na wyspie Bawe jest Maj. Więc to dobry czas, aby podróżując, zaoszczędzić pieniądze! Natomiast Lipiec jest statystycznie najdroższym miesiącem w roku w branży hotelarskiej.

Zarezerwuj pokój w hotelu w najlepszej cenie


Bawe Island: Inne miasta i pobliskie miejsca

Kiedy jechać na Zanzibar?

Chargement en cours
Legenda: Bawe Island Inne lokacje

Zmień jednostki