Kiedy jechać do Bwejuu

Kiedy jechać do Bwejuu? Tutaj znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć decyzje:

  • Najlepsze miesiące pod względem pogody w Bwejuu to: Styczeń, Luty, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik i Listopad
  • Średnio, najcieplejszymi miesiącami są Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
  • Kwiecień jest najbardziej deszczowy
  • Najlepsze miesiące na pływanie to Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Październik, Listopad i Grudzień


Pogoda w Bwejuu w poszczególnych miesiącach

Aby uzyskać wszystkie informacje na temat klimatu i pogody w Bwejuu dla określonego miesiąca, przewiń w dół poniżej tabeli i wybierz miesiąc z zakładek.

Miesiąc
Styczeń 81°F/86°F
5in
Luty 81°F/86°F
3.5in
Marzec 83°F/88°F
10.4in
Kwiecień 81°F/86°F
23.7in
Maj 79°F/85°F
17.1in
Czerwiec 77°F/83°F
4.1in
Lipiec 76°F/81°F
3.4in
Sierpień 76°F/81°F
3.2in
Wrzesień 76°F/83°F
3in
Październik 77°F/85°F
5.6in
Listopad 79°F/86°F
8.5in
Grudzień 81°F/86°F
8.7in

Szczegóły pogody miesiąc po miesiącu w Bwejuu
Pogoda i klimat w Bwejuu

Bwejuu cieszy się klimatem tropikalnym monsunowym według klasyfikacji klimatów Köppena-Geigera. Maksymalna temperatura w Bwejuu wynosi średnio 85°F w ciągu roku (od 81°F w lipcu do 88°F w marcu). Opady deszczu wynoszą 96in przez cały rok, najmniej 3in w wrześniu i najwięcej 23.7in w kwietniu.
  • Pomiędzy janvier a février klimat jest dobry. Średnio, rano temperaturawynosi 81°F.
  • W mars klimat jest znośny. Wczesnym wieczorem, średnia temperatura to 86°F a deszcz pada mniej więcej47% czasu w mars.
  • W avril klimat jest bardzo zły. Wczesnym wieczorem, średnia temperatura to 85°F a deszcze pada 23.7in co miesiąc.
  • Pomiędzy mai a juillet klimat jest jest w porządku. Rekordową temperatura w tym miesiącu jest 85°F i możeszsię spodziewać 3.4in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
  • Pomiędzy août a octobre klimat jest korzystny. Na przykład 85°F jest maksymalna temperatura w octobre i możeszsię spodziewać 5.6in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
  • Pomiędzy novembre a décembre klimat jest może być. Na przykład 86°F jest maksymalna temperatura w décembre.Wykresy: Temperatura i opady w Bwejuu

Poniższe grafiki pokazują następujące średnie sezonowe w Bwejuu: minimalna i maksymalna temperatura powietrza, ryzyko i wielkość opadów w miesiącu, średnie dzienne nasłonecznienie, temperatura morza, poziom wilgotności względnej powietrza w poszczególnych miesiącach w roku.

Temperatura na zewnątrz

Zjawiska Atmosferyczne (opady)

Codzienne godziny słońca

Temperatura morza

WilgotnośćBwejuu: Inne miasta i pobliskie miejsca

Kiedy jechać na Zanzibar?

Chargement en cours
Legenda: Bwejuu Inne lokacje

Zmień jednostki