Kiedy jechać do Chumbe Island

Kiedy jechać do Chumbe Island? Tutaj znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć decyzje:

  • Najlepsze miesiące pod względem pogody w Chumbe Island to: Styczeń, Luty, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik i Listopad
  • Średnio, najcieplejszymi miesiącami są Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
  • Kwiecień jest najbardziej deszczowy
  • Najlepsze miesiące na pływanie to Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień


Pogoda w Chumbe Island w poszczególnych miesiącach

Aby uzyskać wszystkie informacje na temat klimatu i pogody w Chumbe Island dla określonego miesiąca, przewiń w dół poniżej tabeli i wybierz miesiąc z zakładek.

Miesiąc
Styczeń 81°F/86°F
5in
Luty 81°F/86°F
3.5in
Marzec 83°F/88°F
10.4in
Kwiecień 81°F/86°F
23.7in
Maj 79°F/85°F
17.1in
Czerwiec 77°F/83°F
4.1in
Lipiec 76°F/81°F
3.4in
Sierpień 76°F/81°F
3.2in
Wrzesień 76°F/83°F
3in
Październik 77°F/85°F
5.6in
Listopad 79°F/86°F
8.5in
Grudzień 81°F/86°F
8.7in

Szczegóły pogody miesiąc po miesiącu w Chumbe Island
Pogoda i klimat w Chumbe Island

Chumbe Island cieszy się klimatem tropikalnym monsunowym według klasyfikacji klimatów Köppena-Geigera. Maksymalna temperatura w Chumbe Island wynosi średnio 85°F w ciągu roku (od 81°F w lipcu do 88°F w marcu). Opady deszczu wynoszą 96in przez cały rok, najmniej 3in w wrześniu i najwięcej 23.7in w kwietniu.
  • Pomiędzy janvier a février klimat jest przepiękny. W porze obiadowej temperatura wynosi średnio 86°F a, w février, oczekuję się 6 dni opadów.
  • W mars klimat jest nie jest najlepszy, ale może być. Na przykład 88°F jest maksymalna temperatura w mars.
  • W avril klimat jest bardzo zły. Średnio, rano temperaturawynosi 81°F i możeszsię spodziewać 23.7in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
  • Pomiędzy mai a juillet klimat jest może być. Rekordową temperatura w tym miesiącu jest 85°F a, w juillet, oczekuję się 5 dni opadów.
  • Pomiędzy août a octobre klimat jest korzystny. Rekordową temperatura w tym miesiącu jest 94°F a deszcz pada mniej więcej24% czasu w octobre.
  • Pomiędzy novembre a décembre klimat jest znośny. Wczesnym wieczorem, średnia temperatura to 85°F a, w décembre, oczekuję się 14 dni opadów.Wykresy: Temperatura i opady w Chumbe Island

Poniższe grafiki pokazują następujące średnie sezonowe w Chumbe Island: minimalna i maksymalna temperatura powietrza, ryzyko i wielkość opadów w miesiącu, średnie dzienne nasłonecznienie, temperatura morza, poziom wilgotności względnej powietrza w poszczególnych miesiącach w roku.

Temperatura na zewnątrz

Zjawiska Atmosferyczne (opady)

Codzienne godziny słońca

Temperatura morza

WilgotnośćChumbe Island: Inne miasta i pobliskie miejsca

Kiedy jechać na Zanzibar?

Chargement en cours
Legenda: Chumbe Island Inne lokacje

Zmień jednostki