Kiedy jechać do Chiang Mai

Kiedy jechać do Chiang Mai? Tutaj znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć decyzje:

 • Najlepsze miesiące pod względem pogody w Chiang Mai to: Styczeń, Luty, Marzec, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
 • Średnio, najcieplejszymi miesiącami są Marzec, Kwiecień i Maj
 • Luty jest najbardziej suchym miesiącem
 • Najbardziej mokre miesiące to Lipiec i Sierpień


Pogoda w Chiang Mai w poszczególnych miesiącach

Infografika najlepszych okresów na wizytę w Chiang Mai
Infografika najlepszych okresów na wizytę w Chiang Mai ©gdzie-i-kiedy.pl

Szczegóły pogody w Chiang Mai miesiąc po miesiącu

Aby uzyskać wszystkie informacje na temat klimatu i pogody w Chiang Mai dla określonego miesiąca, kliknij odpowiedni link poniżej:

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad GrudzieńPogoda i klimat w Chiang Mai

Chiang Mai cieszy się klimatem tropikalnym sawanny (z bardzo suchą zimą) według klasyfikacji klimatów Köppena-Geigera. Maksymalna temperatura w Chiang Mai wynosi średnio 92°F w ciągu roku (od 86°F w grudniu do 103°F w kwietniu). Opady deszczu wynoszą 35.4in przez cały rok, najmniej 0.1in w lutym i najwięcej 7.5in w sierpniu.
 • Od styczeń do luty klimat jest idealny. Wczesnym wieczorem, średnia temperatura to 77°F i możeszsię spodziewać 0.1in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
 • Pomiędzy marzec a maj klimat jest dobry. Rekordową temperatura w tym miesiącu jest 117°F a, w maj, oczekuję się 5 dni opadów.
 • Od czerwiec do wrzesień klimat jest jest w porządku. Termometr podnosi się do 92°F°C i możeszsię spodziewać 5.2in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
 • W październik klimat jest przepiękny. Średnio, rano temperaturawynosi 74°F.
 • W listopad klimat jest bardzo dobry. Wczesnym wieczorem, średnia temperatura to 72°F a, w listopad, oczekuję się 1 dni opadów.
 • W grudzień klimat jest korzystny. W porze obiadowej temperatura wynosi średnio 86°F a deszcz pada w grudzień mniej więcej0.5in.

Chiang Mai : Chiang Maï
Wykresy: Temperatura i opady w Chiang Mai

Poniższe grafiki pokazują następujące średnie sezonowe w Chiang Mai: minimalna i maksymalna temperatura powietrza, ryzyko i wielkość opadów w miesiącu, średnie dzienne nasłonecznienie, poziom wilgotności względnej powietrza w poszczególnych miesiącach w roku.

Temperatura na zewnątrz

Zjawiska Atmosferyczne (opady)

Codzienne godziny słońca

Wilgotność


Napływ turystów i sezony turystyczne w Chiang Mai

Dowiedz się, kiedy jest wysoki sezon turystyczny w Chiang Mai (a zatem okres, w którym napływ turystów jest największy), a kiedy jest niski sezon turystyczny, korzystając z naszych danych i grafik.

Sezony turystyczne w Chiang Mai

 • Bardzo niski sezon turystyczny w Chiang Mai
  Miesiące o najmniejszej liczbie turystów to: Kwiecień, Maj, Czerwiec i Wrzesień.
 • Niski sezon turystyczny w Chiang Mai
  Miesiące, w których napływ turystów jest niski to: Marzec, Lipiec i Październik.
 • Wysoki sezon turystyczny w Chiang Mai
  Napływ turystów w Chiang Mai jest wysoki w Styczeń, Luty, Sierpień i Listopad.
 • Bardzo wysoki sezon turystyczny w Chiang Mai
  Największy napływ turystów w Chiang Mai przypada na: Grudzień.

Wykres: wskaźnik napływu turystów w Chiang Mai w poszczególnych miesiącachNajlepszy okres na pobyt w Chiang Mai w niskich cenach

Średnia cena hoteli w Chiang Mai miesiąc po miesiącu

Ogólnie rzecz biorąc, najtańszym miesiącem pod względem ceny za nocleg w pokoju hotelowym w Chiang Mai jest Wrzesień. Więc to dobry czas, aby podróżując, zaoszczędzić pieniądze! Natomiast Grudzień jest statystycznie najdroższym miesiącem w roku w branży hotelarskiej.

Zarezerwuj pokój w hotelu w najlepszej cenie

Średnia cena lotów do Chiang Mai

Cena lotu w obie strony Warszawa - Chiang Mai jest średnio niższa w przypadku wylotu w marcu (średnio 2875 zł): to najlepszy okres dla podróżujących z ograniczonym budżetem. Z drugiej strony wyjeżdżając w sierpniu, ryzykujesz, że cena biletu lotniczego do Chiang Mai będzie o 947 zł wyższa.

Znajdź lot w najlepszej cenie Ceny lotów do Chiang Mai

Średnia cena wynajmu samochodu w Chiang Mai

Wypożyczenie samochodu w Chiang Mai kosztuje średnio 120 zł za dobę. Cena ta waha się o 21.4 zł w zależności od miesiąca. Tak więc w czerwcu wynajem samochodu na 24 godziny kosztuje średnio 108 zł, to najlepszy czas na zaoszczędzenie pieniędzy! Zaś w grudniu ta średnia cena wynosi 129 zł.

Wynajmij samochód w najlepszej cenie


Chiang Mai: Inne miasta i pobliskie miejsca

Kiedy jechać do Tajlandii?

Chargement en cours
Legenda: Chiang Mai Inne lokacje

Zmień jednostki