Kiedy jechać do Hua Hin

Kiedy jechać do Hua Hin? Tutaj znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć decyzje:

 • Najlepsze miesiące pod względem pogody w Hua Hin to: Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Sierpień, Listopad i Grudzień
 • Średnio, najcieplejszymi miesiącami są Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień i Październik
 • Najbardziej mokre miesiące to Wrzesień i Październik
 • Temperatura morza jest odpowiednia na pływanie przez cały rok


Pogoda w Hua Hin w poszczególnych miesiącach

Infografika najlepszych okresów na wizytę w Hua Hin
Infografika najlepszych okresów na wizytę w Hua Hin ©gdzie-i-kiedy.pl

Szczegóły pogody w Hua Hin miesiąc po miesiącu

Aby uzyskać wszystkie informacje na temat klimatu i pogody w Hua Hin dla określonego miesiąca, kliknij odpowiedni link poniżej:

Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad GrudzieńPogoda i klimat w Hua Hin

Hua Hin cieszy się klimatem tropikalnym sawanny (z bardzo suchą zimą) według klasyfikacji klimatów Köppena-Geigera. Maksymalna temperatura w Hua Hin wynosi średnio 88°F w ciągu roku (od 85°F w grudniu do 92°F w kwietniu). Opady deszczu wynoszą 62.4in przez cały rok, najmniej 0.6in w lutym i najwięcej 11.9in w wrześniu.
 • W styczeń klimat jest idealny. Rekordową temperatura w tym miesiącu jest 92°F a, w styczeń, oczekuję się 1 dni opadów.
 • Pomiędzy luty a marzec klimat jest korzystny. Termometr podnosi się do 90°F°C a, w marzec, oczekuję się 2 dni opadów.
 • W kwiecień klimat jest znośny. Temperatura podnosi się do 92°F i możeszsię spodziewać 2.2in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
 • W maj klimat jest zły. Temperatura podnosi się do 92°F a deszcze pada 6.3in co miesiąc.
 • Od czerwiec do październik klimat jest w porządku. Na przykład 86°F jest maksymalna temperatura w październik a, w październik, oczekuję się 14 dni opadów.
 • Od listopad do grudzień klimat jest przepiękny. Rekordową temperatura w tym miesiącu jest 94°F a deszcz pada mniej więcej5% czasu w grudzień.

Hua Hin : Hua Hin
Wykresy: Temperatura i opady w Hua Hin

Poniższe grafiki pokazują następujące średnie sezonowe w Hua Hin: minimalna i maksymalna temperatura powietrza, ryzyko i wielkość opadów w miesiącu, średnie dzienne nasłonecznienie, temperatura morza, poziom wilgotności względnej powietrza w poszczególnych miesiącach w roku.

Temperatura na zewnątrz

Zjawiska Atmosferyczne (opady)

Codzienne godziny słońca

Temperatura morza

Wilgotność


Napływ turystów i sezony turystyczne w Hua Hin

Dowiedz się, kiedy jest wysoki sezon turystyczny w Hua Hin (a zatem okres, w którym napływ turystów jest największy), a kiedy jest niski sezon turystyczny, korzystając z naszych danych i grafik.

Sezony turystyczne w Hua Hin

 • Bardzo niski sezon turystyczny w Hua Hin
  Miesiące o najmniejszej liczbie turystów to: Czerwiec i Wrzesień.
 • Niski sezon turystyczny w Hua Hin
  Miesiące, w których napływ turystów jest niski to: Styczeń, Luty, Marzec, Maj, Lipiec, Sierpień, Październik i Listopad.
 • Wysoki sezon turystyczny w Hua Hin
  Napływ turystów w Hua Hin jest wysoki w Kwiecień.
 • Bardzo wysoki sezon turystyczny w Hua Hin
  Największy napływ turystów w Hua Hin przypada na: Grudzień.

Wykres: wskaźnik napływu turystów w Hua Hin w poszczególnych miesiącachNajlepszy okres na pobyt w Hua Hin w niskich cenach

Średnia cena hoteli w Hua Hin miesiąc po miesiącu

Ogólnie rzecz biorąc, najtańszym miesiącem pod względem ceny za nocleg w pokoju hotelowym w Hua Hin jest Październik. Więc to dobry czas, aby podróżując, zaoszczędzić pieniądze! Natomiast Grudzień jest statystycznie najdroższym miesiącem w roku w branży hotelarskiej.

Zarezerwuj pokój w hotelu w najlepszej cenie

Średnia cena wynajmu samochodu w Hua Hin

Wypożyczenie samochodu w Hua Hin kosztuje średnio 141 zł za dobę. Cena ta waha się o 29.9 zł w zależności od miesiąca. Tak więc w wrześniu wynajem samochodu na 24 godziny kosztuje średnio 120 zł, to najlepszy czas na zaoszczędzenie pieniędzy! Zaś w listopadzie ta średnia cena wynosi 150 zł.

Wynajmij samochód w najlepszej cenie


Hua Hin: Inne miasta i pobliskie miejsca

Kiedy jechać do Tajlandii?

Chargement en cours
Legenda: Hua Hin Inne lokacje

Zmień jednostki