Kiedy jechać do Makunduchi Beach

Kiedy jechać do Makunduchi Beach? Tutaj znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć decyzje:

  • Najlepsze miesiące pod względem pogody w Makunduchi Beach to: Styczeń, Luty, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik i Listopad
  • Średnio, najcieplejszymi miesiącami są Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień
  • Kwiecień jest najbardziej deszczowy
  • Najlepsze miesiące na pływanie to Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Październik, Listopad i Grudzień


Pogoda w Makunduchi Beach w poszczególnych miesiącach

Aby uzyskać pełne informacje o pogodzie i klimacie w Makunduchi Beach w konkretnym miesiącu, Kliknij na odpowiednią linię poniżej:

Styczeń 81°F/86°F
5in
Luty 81°F/86°F
3.5in
Marzec 83°F/88°F
10.4in
Kwiecień 81°F/86°F
23.7in
Maj 79°F/85°F
17.1in
Czerwiec 77°F/83°F
4.1in
Lipiec 76°F/81°F
3.4in
Sierpień 76°F/81°F
3.2in
Wrzesień 76°F/83°F
3in
Październik 77°F/85°F
5.6in
Listopad 79°F/86°F
8.5in
Grudzień 81°F/86°F
8.7in


Pogoda i klimat w Makunduchi Beach

Makunduchi Beach cieszy się klimatem tropikalnym monsunowym według klasyfikacji klimatów Köppena-Geigera. Maksymalna temperatura w Makunduchi Beach wynosi średnio 85°F w ciągu roku (od 81°F w lipcu do 88°F w marcu). Opady deszczu wynoszą 96in przez cały rok, najmniej 3in w wrześniu i najwięcej 23.7in w kwietniu.
  • Pomiędzy janvier a février klimat jest przepiękny. W porze obiadowej temperatura wynosi średnio 86°F a, w février, oczekuję się 6 dni opadów.
  • W mars klimat jest nie jest najlepszy, ale może być. Średnio, rano temperaturawynosi 83°F i możeszsię spodziewać 10.4in opadów/miesiąc podczas tego okresu.
  • W avril klimat jest najgorszy. Średnio, rano temperaturawynosi 81°F a deszcze pada 23.7in co miesiąc.
  • Pomiędzy mai a juillet klimat jest w porządku. Wczesnym wieczorem, średnia temperatura to 79°F a deszcz pada w juillet mniej więcej3.4in.
  • Od août do octobre klimat jest korzystny. Średnio, rano temperaturawynosi 77°F a, w octobre, oczekuję się 8 dni opadów.
  • Pomiędzy novembre a décembre klimat jest znośny. Termometr podnosi się do 86°F°C.Wykresy: Temperatura i opady w Makunduchi Beach

Poniższe grafiki pokazują następujące średnie sezonowe w Makunduchi Beach: minimalna i maksymalna temperatura powietrza, ryzyko i wielkość opadów w miesiącu, średnie dzienne nasłonecznienie, temperatura morza, poziom wilgotności względnej powietrza w poszczególnych miesiącach w roku.

Temperatura na zewnątrz

Zjawiska Atmosferyczne (opady)

Codzienne godziny słońca

Temperatura morza

WilgotnośćMakunduchi Beach: Inne miasta i pobliskie miejsca

Chargement en cours
Legenda: Makunduchi Beach Inne lokacje

Zmień jednostki