Kiedy jechać do Mirissa

Kiedy jechać do Mirissa? Tutaj znajdziesz informacje, które pomogą ci podjąć decyzje:

 • Pogoda jest dobra przez cały rok w Mirissa
 • Średnio, jest gorąco przez cały rok
 • Najbardziej mokre miesiące to Maj, Wrzesień, Październik i Listopad
 • Temperatura morza jest odpowiednia na pływanie przez cały rok


Pogoda w Mirissa w poszczególnych miesiącach

Aby uzyskać pełne informacje o pogodzie i klimacie w Mirissa w konkretnym miesiącu, Kliknij na odpowiednią linię poniżej:

Styczeń 79°F/88°F
2.9in
Luty 81°F/90°F
3.2in
Marzec 83°F/90°F
4in
Kwiecień 85°F/90°F
4.5in
Maj 85°F/88°F
6.7in
Czerwiec 83°F/86°F
3.9in
Lipiec 83°F/86°F
3.6in
Sierpień 83°F/86°F
4.5in
Wrzesień 81°F/86°F
5.7in
Październik 83°F/86°F
5.7in
Listopad 81°F/88°F
6.7in
Grudzień 81°F/88°F
4.3in


Pogoda i klimat w Mirissa

Mirissa cieszy się klimatem tropikalnych lasów deszczowych według klasyfikacji klimatów Köppena-Geigera. Maksymalna temperatura w Mirissa wynosi średnio 88°F w ciągu roku (od 86°F w sierpniu do 90°F w marcu). Opady deszczu wynoszą 55.5in przez cały rok, najmniej 2.9in w styczniu i najwięcej 6.7in w listopadzie.
 • Pomiędzy janvier a mars klimat jest przepiękny. Na przykład 90°F jest maksymalna temperatura w mars a deszcz pada mniej więcej25% czasu w mars.
 • Pomiędzy avril a mai klimat jest może być. W porze obiadowej temperatura wynosi średnio 88°F a, w mai, oczekuję się 11 dni opadów.
 • Pomiędzy juin a juillet klimat jest przepiękny. Temperatura podnosi się do 86°F a, w juillet, oczekuję się 6 dni opadów.
 • Pomiędzy août a novembre klimat jest nie jest najlepszy, ale może być. Termometr podnosi się do 88°F°C a, w novembre, oczekuję się 12 dni opadów.
 • W décembre klimat jest przepiękny. Termometr podnosi się do 88°F°C a deszcz pada w décembre mniej więcej4.3in.Wykresy: Temperatura i opady w Mirissa

Poniższe grafiki pokazują następujące średnie sezonowe w Mirissa: minimalna i maksymalna temperatura powietrza, ryzyko i wielkość opadów w miesiącu, średnie dzienne nasłonecznienie, temperatura morza, poziom wilgotności względnej powietrza w poszczególnych miesiącach w roku.

Temperatura na zewnątrz

Zjawiska Atmosferyczne (opady)

Codzienne godziny słońca

Temperatura morza

Wilgotność


Napływ turystów i sezony turystyczne w Mirissa

Dowiedz się, kiedy jest wysoki sezon turystyczny w Mirissa (a zatem okres, w którym napływ turystów jest największy), a kiedy jest niski sezon turystyczny, korzystając z naszych danych i grafik.

Sezony turystyczne w Mirissa

 • Wysoki sezon turystyczny w Mirissa
  Napływ turystów w Mirissa jest wysoki w Styczeń, Luty, Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień, Wrzesień, Październik, Listopad i Grudzień.

Wykres: wskaźnik napływu turystów w Mirissa w poszczególnych miesiącachMirissa: Inne miasta i pobliskie miejsca

Chargement en cours
Legenda: Mirissa Inne lokacje

Zmień jednostki